Velkommen til blog.lgb-hobby.dk

LGB live steamKøb / Salg

Posted by Freddie (Michael Fenger) Tue, September 16, 2014 22:17:14

LGB live steam sælges

FavelSidste Nyt

Posted by Freddie Tue, September 09, 2014 15:53:30

Kære Alle,

Redaktør Freddie Fenger, er d. 08.09.2014 gået bort
han tabte kampen til kræften, men er nu kommet til et bedre sted.

jeg vil godt takke alle som har skrevet og brugt lgb-hobby.dk.
siden forsætter i Freddie's ånd, til at dele billeder mm. fra rundet om i verden.

der bliver sagt farvel til Freddie Fenger på Fredag d. 12.09.2014 kl 13:30
Ørum Kirke (Ørum Kirkevej 2 B 7755 Bedsted Thy)

alle er velkommen

Spørgsmål eller andet kan ske til mig:

Mvh Michael Fenger (søn)
mfo@mf-design.dk
22 89 28 40


Spor G bladet nr. 107SPOR G BLADET

Posted by Freddie Sat, June 21, 2014 17:08:13

Blog imageHer kan du åbne spor G bladet nr. 107 juni 2014



Spor g 106SPOR G BLADET

Posted by Freddie Wed, May 28, 2014 21:01:54

Blog imageHer kan du åbne spor g bladet 106

Spor G 105SPOR G BLADET

Posted by Freddie Fri, March 28, 2014 16:25:05

Blog imageHer kan du åbne Spor G Bladet nr. 105 april 2014

SPOR G BLADET nr. 104SPOR G BLADET

Posted by Freddie Sun, March 16, 2014 15:36:15

Blog image
Her kan du åbne SPOR G BLADET nummer 104 marts 2014


Spor G Bladet nr. 103 februar 2014SPOR G BLADET

Posted by Freddie Thu, February 20, 2014 05:32:08

Blog image
Her kan du åbne Spor G Bladet nr. 103 februar 2014


SPOR G BLADET nr. 102SPOR G BLADET

Posted by Freddie Mon, January 13, 2014 22:08:57

Blog imageHer kan du åbne SPOR G BLADET nr. 102 januar 2014









SPOR G BLADET nr. 101 dec. 2013SPOR G BLADET

Posted by Freddie Sun, December 01, 2013 19:58:24

Blog image
Her kan du åbne årets sidste SPOR G BLAD nr. 101 december 2013



SPOR G BLADET nr. 100 nov.2013SPOR G BLADET

Posted by Freddie Sun, October 27, 2013 00:19:19

Blog imageHer kan du åbne SPOR G BLADET nr. 100 november 2013







SPOR G BLADET nr. 99 okt. 2013SPOR G BLADET

Posted by Freddie Fri, October 18, 2013 22:59:09

Blog image
Her kan du åbne Spor G Bladet nr. 99 okt. 1013




SPOR G BLADET nr. 98SPOR G BLADET

Posted by Freddie Wed, September 25, 2013 16:54:03

Blog image
Her kan du åbne SPOR G BLADET nr. 98 september 2013

SPOR G BLADET 97 juli/augSPOR G BLADET

Posted by Freddie Sun, August 04, 2013 21:02:41

Blog image
Her kan du åbne SPOR G BLADET nr. 97 juli-august 2013

Spor G Bladet nr. 96 juni 2013SPOR G BLADET

Posted by Freddie Sun, June 09, 2013 08:01:38

Blog imageHer kan du åbne Spor G Bladet nr. 96 juni 2013

SPOR G BLADET nr. 95 maj 2013SPOR G BLADET

Posted by Freddie Wed, May 15, 2013 15:14:08

Blog imageHer kan du åbne SPOR G BLADET nr. 95 maj 2013